Příběhy umění

Začtěte se do krásných příběhů lidí, kteří se z obyčejného člověka vypracovali na světoznámé umělce, kteří vynikli v různých odvětvích umění, a to jak sochařství, malířství, a podobně.

Zapomeňte letos na kapra

29 září 2017 by

Jistě jste v dětství rok co rok na Vánoce mívali k večeři kapra. Mnozí z nás, navzdory tomu, že je to klasická ryba našich vod, ho mívali skutečně jen v tento den, tedy jedenkrát v roce. Bezesporu konzumace ryb je nadmíru zdravá, nemělo by to však být jen jednou za rok. Zkusme malou změnu. Sledujte leták Tesco, kde se včas dozvíte, kdy během celého roku zakoupit výhodně ryby mnoha druhů a můžete tedy obohatit svůj jídelníček. A na Vánoce si dopřejte něco mimořádného, hýčkejte se lososem.

Losos v krustě

Losos se dá upravit na mnoho způsobů, my Vám přinášíme jen jeden z nich, který Váš vánoční stůl zaručeně nepokazí. Jedná se o jednoduchý recept, na nějž snadno seženete suroviny, máte-li ve schránce leták Tesco. Předem si nakupte malé ciabatty, dále by Vám při přípravě nemělo chybět vajíčko, citron a dále již jen klasika v podobě soli a pepře. Máte-li vyhřátou troubu, lahodný pokrm bude během čtvrt hodinky hotový a jako přílohu můžete zvolit netradiční bramborový salát.

kokosova-mouka-690x90-original-1494259174.jpg
Zapomeňte letos na kapra
Ohodnoťte příspěvek

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zapomeňte letos na kapra | | Tags: