Příběhy umění

Začtěte se do krásných příběhů lidí, kteří se z obyčejného člověka vypracovali na světoznámé umělce, kteří vynikli v různých odvětvích umění, a to jak sochařství, malířství, a podobně.

Vybrat si správného chlapa není hračka

28 srpna 2018 by

To snad není k uvěření. Když Vám to Vaše kolegyně říkala, tak jste jen nevěřícně kroutila hlavou. No, nemůžete než ji závidět, to opravdu jinak nejde. Někdo má prostě štěstí a najde si chlapa pro život a někdo má smůlu a žije s chlapem, o kterého musí celý život pečovat jako o malé dítě. Přesně tak je to u Vás doma. Váš ctěný manžel, čím je starší, tím méně často opouští gauč před televizí. Zajde si tak leda na záchod a na oběd nebo pro něco do ledničky a večer se přesune do ložnice. A to je jeho celodenní výkon. Co nastoupil do důchodu, tak se nehne od televize.

Někdo má štěstí a jiný smůlu

Takže o to víc Vás pálí, že má někdo doma supermana, co má pocit, že mu v důchodu začaly domácí pracovní směny. Kdybyste to neslyšela od své vlastní kolegyně, ale třeba v televizi, tak byste tomu ani nevěřila. Její muž jí mezitím, co je ona v práci, doma uklidí. Umyje nádobí, vysaje, umyje okna, utře prach, je to prostě k neuvěření. A ještě navíc prý teď začal vařit obědy a péct. Ona mu jen najde recept, vysvětlí kritická místa, a když večer přijde domů, vše je hotovo. Třeba včera se sháněla, kde se dá levně koupit potahovací hmota na dorty , protože její manžel bude péct na oslavu.

Vybrat si správného chlapa není hračka
Ohodnoťte příspěvek

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vybrat si správného chlapa není hračka | | Tags: