Příběhy umění

Začtěte se do krásných příběhů lidí, kteří se z obyčejného člověka vypracovali na světoznámé umělce, kteří vynikli v různých odvětvích umění, a to jak sochařství, malířství, a podobně.

Svíce

16 února 2017 by

250x250ekopleny-1515522297.jpg

Svíce, to je předmět, který již od pradávna vzbuzuje emoce, může být symbolem mnoha různých věcí, může být určena také k mnoha příležitostem. A mohou to být příležitost veselé a smutné, její využití je vskutku široké. Každopádně je to předmět vskutku magický a kouzelný.

Při světle svíce můžeme vykonávat poměrně běžné činnosti, zejména nejde-li nečekaně proud, můžeme jejích služeb využít. Avšak na druhé straně, jsou některé slavnostní dny či příležitosti, kdy jejího světla využíváme jako vzpomínku na zemřelé členy naší rodiny či jiné drahé a blízké lidi.

Vzpomínání při svíčce

Jedním z nejsmutnějších použití svíce bývá skutečně vzpomínání na naše milované, kteří již odešli na druhý břeh, či kamkoli, kam věříme, že lidé po smrti jdou. Můžeme ji tedy jako vzpomínku zapalovat v den jejich narozenin, úmrtí, na Dušičky či kdykoliv se nám chce.

Svíce
4 (80%)5

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Svíce |