Příběhy umění

Začtěte se do krásných příběhů lidí, kteří se z obyčejného člověka vypracovali na světoznámé umělce, kteří vynikli v různých odvětvích umění, a to jak sochařství, malířství, a podobně.

Brala jsem to povrchně

07 února 2017 by

 

Po dvou letech vztahu s přítelem přišla známá s partnerským horoskopem http://www.horoskopnik.cz/partnersky-horoskop-podle-data-narozeni-na-rok/ . Přišlo mi to komické a ze zvědavosti jsem si nechala říct, co říkají hvězdy o našem vztahu. K mému překvapení jsme se k sobě vůbec nehodili. Prý máme úplně jiné povahy a dlouho nám to spolu nevydrží. Jenže realita vypadala jinak. Byli jsme zamilovaní a šťastní.

Pravda se nakonec ukázala

Časem se vše začalo projevovat. Pochopila jsem, že jsem měla partnerskému horoskopu důvěřovat už dříve. Vše, co tam tenkrát stálo, se opravdu ukázalo jako pravda. Kdybych hvězdám věřila od začátku, ubránila bych se hodně hádek, které jsme spolu vedly. A náš rozchod by možná nebyl tak extrémní, jako nakonec bohužel byl. Radím Vám všem, důvěřujte hvězdám. Můžete se tak vyvarovat smutných životních okamžiků.

Brala jsem to povrchně
5 (100%)1
Ovoce ve skleni
</div>

<div class=

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Brala jsem to povrchně | | Tags: